Hande Doğandemir: Yüzüm eskir diye düşünmüyorum

Kanal D’de 2013-2014 yıllarında yayınlanan ‘Güneşi Beklerken’ dizisi ile hafızalarda yer eden Hande Doğandemir, 2.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yeni fotoğraflarını paylaşmıştı.

“ESKİ HALİN DAHA GÜZELDİ”

Bir hayli kilo verdiği görülen 36 yaşındaki oyuncunun yüzündeki değişim de dikkat çekmişti. Sevenlerinden çok sayıda övgü dolu mesaj alan Doğandemir’e; “Eski halin daha doğal, daha güzeldi” ve “Değşik çıkmışsın” şeklinde yorumlar da gelmişti. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise Doğandemir’in kullandığı filtreler sebebiyle farklı göründüğünü iddia etmişti.

“TİYATRO BAŞKA BİR TUTKU”

Hande Doğandemir önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Şu sıralar ‘Eksik’ adlı tiyatro oyunuyla tiyatro sahnesinde yer alan Doğandemir, “Yeni bir sinema filmi çektik, aynı zamanda ‘Eksik’ adlı bir tiyatro oyunumu var. Sezonu kapatıp, eylül ayında oyuna devam edeceğiz. Tiyatro başka bir tutku birebir seyirci ile temas halindesiniz, bu da harika bir duygu yaratıyor oyuncu üzerinde” diye konuştu.

“HESAP KİTAP YAPMIYORUM”

Son olarak yılbaşında dizi yaptığını ve arka arkaya dizi yapmak gibi bir derdi olamadığını belirten oyuncu, “Bu sıralar ekrandan uzak kalmayı mı tercih ediyorsunuz?” sorusuna “Arka arkaya çok fazla iş yapmak gibi bir derdim yok, yüzüm eskir gibi şeyler düşünmüyorum. Ne zaman ne doğru olursa o olsun. Öyle hesap kitap yapmıyorum. Dijital ya da ulusal olarak ayrım yapmıyorum projelerde” şeklinde cevap verdi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir